Перейти до вмісту

Папа римським дітям: моліться, щоб Різдво принесло промінь миру дітям в Україні

Благословляючи статуетки Дитятка Ісуса, які римські діти покладуть до своїх домашніх вертепів, Папа Франциск закликав їх молитися за дітей, які переживають жахіття війни.

Щороку в третю неділю Адвенту на площу Святого Петра на молитву з Папою приходять наймолодші вірні Римської дієцезії, які є вихованцями римських ораторіїв. Вони приносять статуетки Дитятка Ісуса, призначені для домашніх вертепів, щоби Єпископ Риму їх поблагословив.

Тож у неділю, 11 грудня 2022 р., вранці діти зібралися зі своїми вихователями в базиліці Святого Петра, де для них відслужив Святу Месу Архипресвітер базиліки кардинал Мауро Ґамбетті, а опівдні вийшли на площу, щоби взяти участь у молитві «Ангел Господній», по завершенні якої Святіший Отець скерував до них окремі вітання, мовивши:

«Заохочую вас молитися перед вертепом за те, щоби Господнє Різдво принесло промінь миру дітям в усьому світі, особливо тим, які змушені переживати жахливі й темні дні війни. Тієї війни в Україні, що нищить численні життя, вбиває численних дітей».

 

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан