Парафія Священномученика Йосафата і Всіх Святих

Парафія Священномученика Йосафата і Всіх Святих

Громада Святого Священномученика Йосафата і Всіх Святих на Шахті - одна з наймолодших парафій Ужгорода, заснована 15 квітня 2002 року з благословення єпископа Івана Семедія. В тому ж таки році в червні місяці було освячено хрест на місці, де в майбутньому буде споруджено храм. У 2003 році на свято Всіх Святих освячено перший наріжний камінь під будівництво храму і у вересні 2003 року розпочалося будівництво. Доки тривало будівництво храму, її прихожани попервах молилися на території дитсадка, у приміщенні розташованого поруч кардіологічного центру, згодом - біля хреста на цвинтарі, а з кінця 2004-го служби відправляються у підвальній церкві, освяченій владикою Міланом 1 січня 2005 року на честь Всіх Святих.

За 3 роки, 4 липня, на празник Серця Ісусового був освячений і горішній храм на честь Св.Священномученика Йосафата архієпископа Полоцького; тоді урочистість очолив один із благодійників його еміненція кардинал Йоахим Майснер із Кельна. По завершенні будівельних робіт тут зберігатимуться мощі св. священномученика Йосафата і земля, на яку пролив свою кров святий, передані храму архімандритом Сергієм із білоруського Полоцька. Наразі вони знаходяться в нижній церкві Всіх Святих, як і мощі блаженного священномученика Теодора. У 2012 році за допомогою вірників та благодійників парафії було побудовано дзвіницю. Дзвони було придбано у Польщі. Освячення дзвіниці та оновленого хреста було приурочено десятиліттю парафії і відбулося у грудні 2012 року.

В парафії триває активне духовне життя. Парафіяни стають учасниками молитовних зустрічей, благодійних акцій. Тут щодня відправляються богослужіння, діють молодіжний католицький центр "Діти світла", молодіжний хор "Усіх святих", яким керує Світлана Глеба – заслужена артистка України. Хор виконує різнопланову духовну та не тільки музику. При парафії відбуваються зустрічі спільноти «Матері в Молитві». Започатковано при парафії Святого Священномученика Йосафата і Всіх Святих спільнота сімей та братство чоловіків (чоловіча спільнота, альтернатива спільноті «Матері в Молитві»), які збираються на молитву та читання святого письма.

На території навколо парафії проживає біля 8000 жителів. В неділю та свята прихожанами парафії є близько двухсотень сімей, щороку освячується понад 1000 пасок.

м.Ужгород, вул.Берчені

неділя

9.30 - Божественна Літургія
16.00 - Вечірня

святкові дні

9.00 - Божественна Літургія

будні (щоденно)

8.30 - Божественна Літургія

будні (вівторок, п'ятниця)

19.00 - Божественна Літургія

субота

17.00 - Вечірня

Сотрудники парафії:

Настоятель парафії Святого Священномученика Йосафата і Всіх Святих cтав.прот. Володимир Ковтик