В УжГКБА відбувся загальнобогословський іспит, який студенти 7-го курсу складають після завершення навчання в академії. До складу комісії, яку очолив владика Теодор, увійшли ректор семінарії о. Петро Береш та інші профільні викладачі, які оцінювали знання семінаристів із різних дисциплін.
-
Середа в 02:12
- м. Ужгород