МГКЄ Ректор Ужгородської семінарії: душпастирі мають бути справжніми батьками

Формувати майбутніх священиків, щоб «вони дійсно могли були батьками, тобто отцями. А правдивий отець любить так, що він готовий віддати своє життя заради своїх дітей», – зазначив у інтерв’ю для Радіо Ватикану-Vatican News о. Петро Береш, Ректор Ужгородської греко-католицької богословської академії. Він говорив також про служіння цієї академії в час війни, про важливість того, щоб душпастирі говорили до людей рідною для них мовою та про потребу передавати семінаристам спадщину підпільної Церкви.

МГКЄ В Ужгороді відбулися загальні збори священиків Мукачівської греко-католицької єпархії

У цей день відбулися щорічні єпархіальні збори священників, які розпочалися Божественною Літургією, яку очолив Преосвященний владика Ніл. Опісля отці мали вільний час, щоб випити каву та поспілкуватися.

МГКЄ Cемінаристи сьомого курсу академії ім. Блаженного Теодора Ромжі склали підсумовуючий загально-богословський іспит, який став важливою подією у житті випускників.

Під час іспиту семінаристи продемонстрували глибоке розуміння основних богословських дисциплін, включаючи:  Святе Письмо, літургіку, канонічне право, догматичне, пасторальне та моральне богослов'я.