Світ Всесвітня рада церков закликає до поваги прав людини, навіть у час війни

Від 6 до 11 червня у Боготі в Колумбії відбувалася зустріч виконавчого комітету Всесвітньої ради церков. На завершення зустрічі було оприлюднено декларацію з приводу ескалації війни в Україні.

Світ Документальний фільм про чудо Євхаристії “Ісус спраглий” найдзвичайно популярний у США

“Нехай цей фільм буде гучним закликом до всіх католиків: час соромитися нашої віри минув, – додав він. – Тепер настав час знову відкрити безмежну любов Бога, Який зустрічає нас під скромним виглядом хліба і вина, і поділитися цією любов’ю зі світом, який відчайдушно цього потребує”.

Світ Папа: підтримую зусилля з допомогою міжнародної спільноти для миру в Україні

Під час недільної зустрічі з паломниками Папа Франциск привітав групу, що прибула з України, закликавши світ не забувати про страждання українського народу, а також висловив підтримку міжнародним зусиллям задля встановлення миру в Святій Землі та в Україні.

Світ «Школа молитви» з Папою: катехизація між гаражами на околиці міста

Ввечері у перший четвер червня відбулася третя зустріч із серії заходів «Школа молитви», приурочених до Року молитви, який є приготуванням до Ювілею 2025. Папа Франциск відвідав мешканців багатоквартирного будинку однієї з периферійних парафій міста.

Світ Папа про священників: розвивати закладене в період навчання в семінарії

Зустрічаючись із учасниками пленарної асамблеї Дикастерії у справах духовенства, Святіший Отець наголосив на постійній формації, дбанні за покликання та особливостях постійного дияконату.

Світ Папа оголосив, що готує документ про набожність до Пресвятого Ісусового Серця

Наприкінці першої загальної аудієнції в червні, місяці, що в католицькій традиції присвячений ушануванню Найсвятішого Ісусового Серця, Папа Франциск оголосив, що має намір видати окремий документ на цю тему, прохаючи вірних супроводжувати молитвами період його приготування.

Світ Папа черницям: наважитись на пригоду Божої любові

Зустрічаючись із учасницями Генеральних Капітул Згромаджень Сестер святого Феліче з Канталіче і Дочок Нашої Матері Милосердя, Святіший Отець зосередився на рисі служіння, притаманній обидвом Згромадженням, які беруть свій початок у ХІХ столітті.