Проєкти Мукачівської греко-католицької єпархії

Foto #1

ХБФ «Карітас-Закарпаття» працює над створенням будинку підтриманого проживання для 15 людей з інвалідністю старше 18 р., які проживають в м. Ужгород та ужгородському районі.  

              

               Будинок підтриманого проживання ‒ це спеціально обладнаний простір для спільного комфортного проживання людей з інвалідністю та їхніх асистентів, які допомагатимуть їм облаштувати побут і пересуватися по будинку та містом.
               Такий будинок – це гідна альтернатива геріатричним пансіонатам та психоневрологічним інтернатам, до яких дорослі з інвалідністю потрапляють у випадку втрати батьків чи опікуна. Це можливість жити незалежно і водночас бути частиною громади.
               Для цього  необхідно  провести реконструкцію будинку за адресою м. Ужгород, вул. Цегольнянська 1., з ціллю облаштування 8-ми кімнат в мансардному поверсі.  ХБФ «Карітас-Закарпаття» в співпраці з  будівельною організацією розробили детальний кошторис  для реконструкції та оздоблення другого (мансардного) поверху. Для зацікавлених осіб та організацій надамо детальний кошторис.   
             Наразі спільними зусиллями з греко-католицькою церквою нам вдалося зробити ремонт першого поверху, замінити вікна, двері, підлогу, придбати новий твердотопливний котел, та відновити  фасад  усього будинку.
             Для здійснення слідуючого етапу робіт потребуємо допомоги в капітальному   ремонті даху та покриття з утепленням на будівлі, де на другому поверсі будуть  створені умови для підтриманого проживання 15 людей з інвалідністю!
Наша адреса: Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Цегольнянська 1.
Ми дуже потребуємо Вашої допомоги та підтримки надалі!      

Детальніше про наш проект та його етапи ви можете дізнатися ТУТ


Рахунок для допомоги:

ХРИСТИЯНСЬКОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "КАРІТАС-ЗАКАРПАТТЯ"

ЄДРПОУ: 22114477

АБ «УКРГАЗБАНК»
Рах. IBAN : UA533204780000026006924931853