Новини

Світ Всесвітня рада церков закликає до поваги прав людини, навіть у час війни

Від 6 до 11 червня у Боготі в Колумбії відбувалася зустріч виконавчого комітету Всесвітньої ради церков. На завершення зустрічі було оприлюднено декларацію з приводу ескалації війни в Україні.

Світ Документальний фільм про чудо Євхаристії “Ісус спраглий” найдзвичайно популярний у США

“Нехай цей фільм буде гучним закликом до всіх католиків: час соромитися нашої віри минув, – додав він. – Тепер настав час знову відкрити безмежну любов Бога, Який зустрічає нас під скромним виглядом хліба і вина, і поділитися цією любов’ю зі світом, який відчайдушно цього потребує”.

Світ Папа: підтримую зусилля з допомогою міжнародної спільноти для миру в Україні

Під час недільної зустрічі з паломниками Папа Франциск привітав групу, що прибула з України, закликавши світ не забувати про страждання українського народу, а також висловив підтримку міжнародним зусиллям задля встановлення миру в Святій Землі та в Україні.

Україна Весілля під час реабілітації: дві пари виявили бажання прийняти Таїнство Подружжя

Під час третього етапу реабілітації військовослужбовців та їхніх родин, які були звільнені з полону чи отримали важкі поранення, який відбувався у Марійському духовному центрі «Зарваниця» упродовж 28 травня — 6 червня 2024 року, відбулася неординарна подія. Відразу дві пари, проводячи психологічну реабілітацію та духовне відновлення, виявили бажання прийняти Таїнство Подружжя.

Світ «Школа молитви» з Папою: катехизація між гаражами на околиці міста

Ввечері у перший четвер червня відбулася третя зустріч із серії заходів «Школа молитви», приурочених до Року молитви, який є приготуванням до Ювілею 2025. Папа Франциск відвідав мешканців багатоквартирного будинку однієї з периферійних парафій міста.