Парафія Святих Володимира і Ольги. "Катехитичний центр"

Парафія Святих Володимира і Ольги. "Катехитичний центр"

У Візантії (Царгороді) розвинувся "Візантійський" обряд. Саме з нього бере коріння греко-католицька церква на Україні. В 988 році у цьому обряді князь Володимир Великий прийняв християнську віру. Рівно з цим він проголосив християнство як єдину та офіційну релігію Київської Русі, що її неофіційно започаткувала ще його бабуня Свята княгиня Ольга. Вони обоє є небесними покровителями нашої парафії. Греко-католицька громада Святих Рівноапостольних Князів Володимира та Ольги (при Катехитичному центрі «Боздош» уперше мала Божественну літургію у 2006 році. В римо-католицькому храмі Святої Трійці та Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії при катехитичному центрі по неділях почав служити Візантійську Літургію отець Ростислав Дворовий, потім Степан Урбан (селезянин). Пізніше у 2009 році його змінив о. Василь Лехман.

З 2011 року греко-католиками мікрорайону Боздош опікується отець Владислав Будаш. З літа 2012 року громада вірників починає життя, як офіційна парафія. Від початку недільні і святкові Богослужіння проводяться українською мовою. Парафія Святих Володимира і Ольги в Ужгороді має єдина такий титул в Мукачівській греко-католицькій єпархії.

При парафії Святих Рівноапостольних Князів Володимира та Ольги діють спільноти «Співстраждальної Богородиці покровительки доброї смерті» та Біблійна спільнота «Синай.».

Також проводиться катехизація дітей.

м. Ужгород, вул. Володимирська, 76

неділя

12.00 - Божественна Літургія
13.30 - Катехизація дітейсвята в будні8.30 - Божественна Літургія

будні (понеділок, середа, п’ятниця)

7.30 - Вервиця
8.00 - Божественна Літургія

будні (третя п’ятниця місяця)

18.00 - Божественна Літургія 
19.00 - Акафіст до Співстраждальної Богородиці

будні (понеділок)

18.30 - Біблійні зустрічі (зимній період)
19.00 - Біблійні зустрічі (літній період)

Сотрудники парафії:

Настоятель парафії Святих Рівноапостольних Князів Володимира та Ольги (при Катехитичному центрі «Боздош») о.Іван Дудура