Парафія Введення в храм Пресвятої Богородиці, м.Хуст-Кіреші

Парафія Введення у храм Пресвятої Богородиці, м.Хуст-Кіреші

             

 Неподалік м.Хуст в мальовничому куточку Закарпаття біля заповідника, що входить до міжнародної мережі біосферних резерватів ЮНЕСКО «Долини нарцисів», знаходиться молода громада «Введення в храм Пресвятої Богородиці». Розташована вона на межі с.Кіреші, с.Бороняво та с.Нанково.

            У 2015 році один з місцевих мешканців Іван Рошко у зв’язку з тим що парафіянам було далеко іти до найближчого храму (до с.Бороняво 5 км і приблизно стільки же до найближчого храму Хуста), вирішив пожертвувати свій будинок під місце для моління та прослави Бога. Хороше починання підтримав о.Володимир Бабич, декан Хустського деканату та Преосвященний владика Мілан Шашік єпископ-ординарій Мукачівської греко-католицької єпархії, який 22 листопада 2015 року благословив місце під будівництво та моління. 4 грудня цього ж року о.Тарас Ловска єпископський вікарій, освятив наріжний камінь під будівництво храму.

           Богослужіння та катехизація тимчасово проводиться у будинку, незважаючи на це, жителі навколишньої околиці долучилися до моління та активно беруть участь у житті парафії. Тому за старанням о.Руслана Бурдюха адміністратора парафії, обласна рада надала дозвіл на земельну ділянку під будівництво храму. У 2017 році розпочалася розчистка території, а наступного року був залитий фундамент під будівництво храму. 2020 рік відзначився тим, що на храмі вже видніється купол, хрест якого освятив владика Мілан єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії.

 

          На даний час прихожани Кірешської, Нанківської та Боронявської околиці з надією приносять свої молитви до нашого люблячого Творця та мають надію, що у найближчий час і вони будуть мати храм, де будуть лунати молитви.

Закарпатська обл. с.Кіреші, вул.Верхні Кіреші на території Хустської міської ради Церква «ВВЕДЕННЯ В ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ»

неділя та святкові дні

11:00 Божественна Літургія
12:30 Вечірня
           Катихизація

 П’ятниця 

14:00 Божественна Літургія

 Субота:14:00 Божественна Літургія (остання субота місяця Літургія в намірі «Матері у
молитві»)

Настоятель парафії:

Настоятель парафії Введення у храм Пресвятої Богородиці м.Хуст-Кіреші о.Руслан Бурдюх