Архієрейська Служба Божа у Горянській ротонді

2 січня, у суботу перед Різдвом, уже традиційно на першу суботу місяця, з архієрейським візитом, Преосвященний владика Ніл, відвідав Горянську ротонду в м. Ужгород

Перед початком Служби Божої, біля копії Чудотворної ікони Римської Богоматері (з Папської Базиліки Санта Марія Маджоре м. Рим) відбулася молитва святого Ружанцю.   Під час молитви, всі вірники могли прийняти Святу Тайну Покаяння.

Очолив Божественну Літургію владика Ніл, якому співслужили, прот. Богдан Савула, адміністратор парафії, та о. Святослав Задорожній, регент Архієрейського хору.

У своєму архієрейському слові, владика Ніл наголосив:

Про два важливі ювілеї нашої єпархії, а саме: 375 річчя ужгородської унії, та 250 р. з дня канонічного заснування Мукачівської єпархії.

Також владика нагадав про чудового листа, який написав святий Іван Павло ІІ, до дня святкування Ужгородської унії, в якому він порівнює нашу єпархію з гірчичним зерном, про яке ми чули в Євангелії на Літургії. Також у своєму слові владика Ніл говорив про одну чудову постать - Ігнатія Богоносця, якого пам'ять сьогодні звершуємо, цей святий був як апостоли, він також писав листи, в яких проголошував Слово Боже, деякі з цих листів дійшли і до нас тепер, один з цих листів є "лист про Різдво", який за цитував владика Ніл.

На кінець проповіді, владика заохочував молитися до Богородиці, нашої заступниці, та в особливий спосіб до Святого Йосифа, на честь якого папа Франциск проголосив цей рік.

Після Літургії, усі разом помолилися коліноприклонну молитву, за нашу єпархію, перед іконою Горянської Богородиці.

[ngg src="galleries" ids="547" display="basic_thumbnail" thumbnail_crop="0"]

До галереї