Архієрейська Служба Божа з нагоди з нагоди 20-ої річниці Джублика

Урочище "Джублик". с. Нижнє Болотне Білецького деканату
 
Цього дня урочисті святкування з нагоди 20-ої річниці Джублика з Всеукраїнським патріотично-мистецьким проектом «Армія з народом» розпочав Заслужений академічний Зразково-показовий оркестр Збройних сил України. 1,5-годинний патріотичний концерт оживив зацікавленість молоді до музичного мистецтва, яка проводила у Джублику свій 20-ий з’їзд, адже виступи оркестру були майстерними та яскравими.
Перед храмом Пресвятої Родини відбулася урочиста зустріч єпископів, які прибули на святкове богослужіння з нагоди 20-ої річниці Джублика. З вітальним словом до присутніх архієреїв звернувся архимандрит Архімандрії Пресвятої Родини ієрм. Атанасій Чийпеш, МСПБ, а молодь Джублика привітала шановних гостей святковими віршами.
Архієрейську Літургію очолив Митрополит Львівський, Архієпископ Ігор Возняк, у співслужінні єпископа Ніла Лущака, Апостольського Адміністратора МГКЄ, та єпископа Іринея Білика, каноніка папської базиліки Santa Maria Maggiore з Риму. Цього дня владика Іриней зробив для Джублика величний подарунок – привіз з Риму частичку Ризи Пресвятої Богородиці для постійного зберігання у храмі Пресвятої Родини. Проповідь у часі Літургії виголосив Митрополит Ігор, наголосивши на ролі Богородиці у нашому житті. Його слова були звернені до тисяч паломників, зібраних цього вечора на молитві, які прибули до Джублика з різних куточків України.
Після Архієрейської Літургії відбулася хода з частичкою Ризи Пресвятої Богородиці та іконою Пресвятої Родини, благословенною Папою Франциском, яку несли військовослужбовці 128-мої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади ЗСУ. Як і сама Літургія, так і ця хода проходила у супроводі хору Джублика (кер. Юстина Семак) та Мукачівського військового оркестру. По завершенні ходи, на запрошення ігумена Монастиря Собору Пресвятої Богородиці ієрм. Теодора Станинця, архієпископ Ігор разом із єпископами Іринеєм та Нілом освятили фігури апостолів та фігуру Ісуса Христа із хресним знаменням у руках, який мав би увінчувати купол новозбудованого храму. Чин освячення проводився за участі семінаристів УжГкБА ім. блаженного Теодора Ромжі.
 
Повідомив: брат Давид, МСПБ
[ngg src="galleries" ids="934" display="basic_thumbnail" thumbnail_crop="0"]

До галереї