Різдвяна Архієрейська Служба Божа у Свято-Успенському соборі

9 січня, у суботу після Різдва Христового та Пам'ять первомученика і архидиякона Стефана, преосвященний владика Ніл, відвідав Хуський Свято-Вознесенський собор.

На подвір'ї перед храмом, владику зустріли настоятель собору став. прот. Василь Зейкан разом з сотрудником парафії о. Віталієм Мазуром.

Святкову Службу Божу владиці співслужили став. прот. Василь Зейкан, високопреподобний Еміліян, ігумен Боронівського монастиря ЧСВВ, прот. Мирослав Рознай, о. Олександр Сулінчак, парох римо-котолицького храму м. Хуст, прот. Павло Цопко, о. Мілан Виговський, о. Віталій Мазур.

У своєму архиєрейському слові, владика Ніл, поділився думкою стосовно таких речей: Бачимо у проповідіві Степана, як він голосить добру новину, що Бог послав спасіння, яке чекаює все потомство від Авраама, але ви його не приймаєте. Ви думаєте, що Бог перебуває в тому що створили ваші руки, але ви помиляєтеся, він перебуває у тому що творить Його десниця. Це здається неможливим, коли тебе вбивають, а ти молишся за тих людей Богу, так як це робив наш Спаситель, так робило багато наших мучеників Мукачівської Церкви. Мученцтво Степана і Теодора Ромжі, в першу чершу має промовляти до нас єпископів, священиків, семінаристів, щоб і ми могли наслідувати Христа, як і вони.. Владика Ніл також знову наголосив за цей рік, який ми проживаємо, рік ювілеїв.

Є і дужа хороша новина, з благословіння і дозволу Святішої Апостольської Столиці, цей Свято-Вознесенський собор, від сьогодні має повний відпуст, щоб його отримати потрібно після Служби Божої потрібно помолитися в намірі Святішого Отця.

Після Служби Божої, своїми колядками і дуже гарно підготовленою Різдв'яною сценкою, серця всіх прихожан і духовенства, звеселяли молодь парафії.

                                                                                                                                                                                                                                                       Іван ТЕРНИНКО, семінарист [ngg src="galleries" ids="556" display="basic_thumbnail" thumbnail_crop="0"] 
 

До галереї