Пресцентр

Україна Кардинал Паролін: знайте, що Папа присвячує особливу увагу вашій батьківщині

Четвертий день візиту Державного Секретаря Святого Престолу в Україну був присвячений зустрічам з представниками влади та з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій, а також відвідинам столичного римо-католицького храму святого Миколая.

Україна Санктуарію у Бердичеві надано титул Малої базиліки

У неділю, 21 липня 2024 року, під час святкової Євхаристії під проводом Папського Легата кардинала П’єтро Пароліна було повідомлено про надання костелу Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, при якому діє Всеукраїнський санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію, титулу «Мала базиліка».

Україна Кардинал Паролін: Марія лагідно супроводжує нас до славного воскресіння Ісуса

Проповідь Папського Легата Державного Секретаря Ватикану кардинала П’єтро Пароліна під час урочистої Євхаристії у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Бердичівської 21 липня 2024 року.

Світ Папа: олімпійські ігри мають стати нагодою для встановлення миру

Завершуючи недільну молитву до Пресвятої Богородиці Святіший Отець закликав присутніх паломників молитися за мир, особливо за терплячу Україну, Палестину, Ізраїль, Мʼянму та багато інших країн, які перебувають у стані війни.

Світ Євхаристійний конгрес США. Папський Легат: місіонери, оновлені Євхаристією

Кардинал Луїс Таґле очолив заключну Святу Месу Національного Євхаристійного Конгресу в США. Під час проповіді він закликав до оновлення апостольської ревності, яка вимагає безкорисливих сердець.

Україна Кардинал Паролін у Бердичеві: немає нічого неможливого для Бога

Папський Легат очолив заключні богослужіння у Бердичеві з нагоди національного паломництва українських римо-католиків. У проповіді він наголосив на тому, що хоча на горизонті все ще важко розгледіти пасхальне світло миру, Христове воскресіння, як доказ перемоги життя, зміцнює нашу віру і надію та відкриває нам, що смерть не матиме останнього слова.

20 Лип 2024

З нагоди празника святого пророка Іллі преосвященний владика Теодор очолив Архієрейську Божественну Літургію у с. Бороняво, де знаходиться монаша обитель отців-василіян.

  • Субота в 23:23
  • с. Бороняво
20 Лип 2024

З нагоди храмового свята у с. Довге Поле преосвященний владика Ніл очолив Архієрейську Божественну Літургію.

  • Субота в 21:29
  • с. Довге