Ювілейний рік 2025

Ювілейний рік 2025 Папа відчинив Святі Двері базиліки Святого Петра. Розпочався Ювілей 2025

Обрядом відкриття Святих Дверей базиліки Святого Петра у Ватикані розпочалася нічна Різдвяна Свята Меса, яку Папа Франциск очолив ввечері 24 грудня, ознаменувавши початок Святого Року, тема якого «Паломники надії».

Ювілейний рік 2025 «Spes non confundit». Булла, якою Папа Франциск проголошує Ювілей 2025 (Підсумок)

Богословське представлення надії, часові рамки проведення Святого Року, нагадування про значення паломництва та відпустів, а також знаки та заклики надії, які потрібно старатися здійснити в нашому світі, між якими й заохочення до встановлення спільної дати святкування Пасхи, містяться у буллі «Spes non confundit», якою Папа Франциск проголошує черговий Святий Рік.

Ювілейний рік 2025 Лист Папи Франциска про приготування до Святого Року 2025

Папа Франциск написав листа до архиєпископа Ріно Фізікелли, Голови Папської Ради сприяння новій євангелізації, в якому викладає своє бачення приготування до наступного Ювілейного року. Саме цій Папській Раді доручено приготовляти Святий Рік 2025.

Ювілейний рік 2025 Апостольська пенітенціарія оприлюднила норми щодо Ювілейних відпустів

Ювілейні паломництва, відвідини святих місць і діла милосердя та покути. Такими є основні способи отримати повну індульгенцію, пов’язану зі Святим Роком 2025. Документ також визначає храми в Римі та в світі, де можна отримати такий відпуст, а також заохочує єпископів і священників якнайбільше сприяти доступові до Таїнства Покаяння.

Ювілейний рік 2025 Папа Франциск: Нехай Ювілейний рік стане нагодою для навернення

У передмові до книжки італійського ватиканіста під назвою «Ювілей надії» Папа Франциск вказує на важливість того, аби Ювілейний рік став для вірних «нагодою для навернення, для переосмислення власного життя у світлі Євангелія».

Ювілейний рік 2025 Папа: надія – це найпрекрасніший дар, який Церква може дати людству

Підсумовуючи цикл катехиз про Святого Духа, Папа Франциск на порозі Святого Року на тему «Паломники надії» звернув увагу на те, що Святий Дух є джерелом надії, а християнин не може вдовольнятися тим, щоб мати надію, але повинен випромінювати її, бути свідком надії.