Аудієнція єпископів Синоду Української Греко-Католицької Церкви із Святішим Отцем Франциском

Аудієнція єпископів Синоду Української Греко-Католицької Церкви із Святішим Отцем Франциском

Вер 06, 2023
6 вересня 2023 відбулася приватна аудієнція єпископів Синоду Української Греко-Католицької Церкви із Святішим Отцем Франциском. У цьогорічному синоді в Римі приймає участь преосвященний владика Ніл - Апостольський адміністратор Мукачівської греко-католицької єпархії.
У відвертій розмові з папою ієрархи УГКЦ висловили біль, страждання та деякі розчарування українського народу.
 
«У розмові зі Святішим Отцем ми висловили все, що наші вірні в Україні та всьому світі доручили нам йому донести. Наші єпископи промовляли українською, англійською, португальською та італійською мовами», — наголосив Блаженніший Святослав Шевчук.
 
Єпископи розповіли, що певні висловлювання і жести «Святого Престолу та Вашої Святості є болючими та важко сприймаються українським народом, який у ці хвилини стікає кров’ю в боротьбі за свою гідність і незалежність». Непорозуміння, які виникали між Україною та Ватиканом від початку повномасштабної війни, пояснили єпископи, російська пропаганда використовує для оправдання та підтримки вбивчої ідеології «русского міра», тому «вірні нашої Церкви чутливі до кожного слова Вашої Святості як вселенського голосу правди та справедливості».
Фото: Vatican Media
Поділитись
Категорія