Інформація для священиків про зустріч з Папою Франциском в Пряшеві

Вер 04, 2021
Вчора з Пряшева повідомлено, що на Святу Літургію, яку очолить Святіший отець Франциск 14 вересня о 10.30 годині місцевого часу можна брати участь і з двійною вакциною прийнятою в Україні. Тому, всі бажаючи священики повинні пройти реєстрацію на navstevapapeza.sk/sk/gr5it8s4o5-knazi Натиснути на перше поле та вибрати Prešov – Božská Liturgia (14.September). У другому полі рядом натиснути на foreign priest. Далі заповнити 1. Ім’я латинкою, як в закордонному паспорті. 2. Прізвище латинкою, як в закордонному паспорті. 3. Подати дату народження. 4. Свою емайлову адресу. 4. Номер телефона в міжнародному форматі. 6. Вибрати країни (Україна). 7. Вписати єпархію Mukachevo. 8. Завантажити скан свого докунта про повну вакцинацію. 9. Галочка, 10. Галочка. 15. Відіслати (register).   Вам прийде на Вашу емайлову адресу підвердження про прияняття реєстрації. Після перевірки, яка займе декілька днів, но найпізніше 12 вересня Вам на Вашу емайлову адресу буде доручено QR код, який потрібно видрукувати, і разом з документом про вакцинацію та закордонним пастортом представити при вступі в ареал, де буде Свята Літургія. Вхід до ареалу буде 14 вересня з 02.00 по 08.00 місцевого часу. Автобуси та машини будуть скеровані поліцією на парковки, звідки будуть безплатні міські автобуси до місця Богослужіння. Те саме – після Літургії. Можна добиратися приватно, як і організувати автобуси на цю подію великого значення для всіх греко-католиків. Для вїзду в Словаччину не обхідно також зареєструваись на korona.gov.sk/ehranica/ (якщо цього незроблено за попередні пів року).
  1. Якщо приїдете 13 вересня на територію Словаччини, впишіть дату 13.09.2021. В іншому випадку вписуйте відповідню дату перетину кордону, тобто 12 або раніше. 14 буде вже певне ризиково, оскільки з Ужгородського кордону до Пряшева дві години дороги. 2. Виберіть – Україна. 3. Ім’я латинкою, як в закордонному паспорті . 4. Прізвище латинкою, як в закордонному паспорті. 5. Вибираєте другий варіант – ID pridelene inou krajinou – та вписуєте 10 циферний ідентифікайні код платника податків. 5. Дата народження. 6. Емайлова адреса. 7. Номер телефону в міжнародному форматі. 8. Ще раз номер телефону в міжнародному форматі. 9. Натисніть – Pokračovať.
  Ваші данні будуть обробленні протягом минути і Ви отримаєте підтвердження на емайл, що отримали виняток з карантину. Його, або в телефоні, або видрукований будуть вимагати при перетині кордону.        
Поділитись
Категорія