Владика Теодор Мацапула проводить реколекції для всіх католицьких єпископів України
У ці дні в Зарваниці відбуваються щорічні реколекції, під час яких українські єпископи Греко-Католицької Церкви та Римо-Католицької Церкви збираються для спільної молитви й духовного оновлення. Щороку реколектант змінюється, і цього разу духовні науки провадить владика Теодор Мацапула, супроводжуючи єпископів у часі тиші, роздумів та поглибленої зустрічі з Богом.

Період реколекцій — це особливий простір внутрішнього зосередження: можливість зупинитися серед інтенсивної пастирської праці, уважно слухати Боже слово та оновити сили для служіння. Саме в такі моменти Церква по-особливому потребує підтримки молитвою, адже молячись за своїх пастирів, ми зміцнюємо їх на шляху до ще більшої ревності та мудрості.
Тому огортаймо молитвою всіх єпископів обох обрядів, щоб, повернувшись із реколекцій, вони були натхнені й укріплені духовно. Нехай Господь дарує їм силу, відвагу та світло провадити свої єпархії, екзархати й дієцезії з особливою турботою про людей, які нині найбільше страждають від війни. Нехай їхнє служіння стане джерелом надії й миру для всіх вірних.
