Папа: молімося за мігрантів і біженців, щоб вони знайшли шанс на нове життя

Папа: молімося за мігрантів і біженців, щоб вони знайшли шанс на нове життя

Тра 29, 2024

У червні Папа Франциск закликає молитися за тих, хто змушений залишити батьківщину, рятуючись від війн та злиднів.


«Дорогі браття й сестри, я б хотів, щоби ми цього місяця молилися за тих, хто втікає зі своєї країни», – цими словами розпочинається відеоролик, у якому Папа Франциск особисто представляє свій молитовний намір, який він пропонує на місяць червень для членів Всесвітньої мережі молитви Папи / «Апостольства молитви».

«До драми, яку переживають люди, змушені покинути свою землю, рятуючись від війни чи бідності, часто додається відчуття відсутності коріння, незнання свого місця, – зазначає Святіший Отець. – Крім того, в деяких країнах прибуття на мігрантів дивляться з тривогою, зі страхом. Так виринає привид мурів: мурів на землі, які розділяють сім’ї, та мурів у серцях. Ми, християни, не можемо поділяти таку ментальність», – наголошує він.

Відеоролик, створений у співпраці з каналом «Tele VID» і за підтримки Дикастерії служіння цілісному людському розвитку, представляє розповідь з кордонів у різних куточках світу. На екрані з'являються стражденні обличчя, ноги, що ступають, сумки, наповнені тим незначним, що вдалося забрати з дому. Але також жести солідарності, обійми, проекти прийняття. Папа нагадує християнам, що «хто приймає мігранта, той приймає Христа».

За даними Управління Верховного Комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН), близько 110 мільйонів людей по всьому світу були змушені покинути свої домівки в 2023 році. За словами Святішого Отця, ми повинні «підтримувати соціальну культуру і політику, яка захищає права і гідність мігрантів, яка підтримує їх у можливостях зростання, яка їх інтегрує».

«Молімося, щоб мігранти, які втікають від війни чи голоду, змушені вирушати в подорожі, сповнені небезпеки та насильства, знаходили прийняття та нові можливості для життя», – закликає Папа.

Джерело: Vatican News

Поділитись
Категорія