Папа оголосив, що готує документ про набожність до Пресвятого Ісусового Серця

Папа оголосив, що готує документ про набожність до Пресвятого Ісусового Серця

Чер 06, 2024

Наприкінці першої загальної аудієнції в червні, місяці, що в католицькій традиції присвячений ушануванню Найсвятішого Ісусового Серця, Папа Франциск оголосив, що має намір видати окремий документ на цю тему, прохаючи вірних супроводжувати молитвами період його приготування.

 У контексті відзначення 350-річчя об’явлень Пресвятого Ісусового Серця святий Маргариті Марія Алякок Папа Франциск готує документ, присвячений цьому культові, «сповненому духовної краси». Про це він особисто оголосив під час зустрічі з паломниками в середу, 5 червня 2024 року підкреслили на сайті Vatican News.

Наприкінці загальної аудієнції, перед тим, як звернутися до італомовних прочан, Святіший Отець нагадав, що ми зараз переживаємо місяць, який присвячений Пресвятому Серцю та про те, що 27 грудня минулого року припадала 350-та річниця згаданих обʼявлень, а тепер тривають відповідні відзначення, які завершаться 27 червня наступного року.

«З огляду на це я з радістю приготовляю документ, який збирає в собі цінні роздуми попередніх текстів церковного вчення та довгу історію, що сягає Святого Письма, щоб наново в наш час запропонувати всій Церкві цей культ, сповнений духовної краси. Я вважаю, що нам буде дуже корисно роздумати над різними аспектами Господньої любові, які можуть освітити шлях церковного оновлення, а також сказати щось значуще світові, який, здається, втратив серце. Я прошу вас супроводжувати мене в молитві протягом цього часу приготування, я маю намір оприлюднити цей документ наступного вересня», – сказав Папа.

Поділитись
Категорія