Представники України взяли участь у 64-му Міжнародному військовому паломництві до Люрда

Представники України взяли участь у 64-му Міжнародному військовому паломництві до Люрда

Тра 29, 2024

Про це повідомив пресцентр Департаменту військового капеланства УГКЦ.

Традиційно до міжнародної молитви за мир долучилася також делегація з України, очолювана владикою Михайлом Колтуном, керівником Департаменту військового капеланства УГКЦ. До складу групи входили представники Міністерства оборони України, Служби військового капеланства ЗСУ, Служби військового капеланства НГУ, родини полеглих героїв, поранені воїни, курсанти та військові капелани.

Паломництво проходило під гаслом «Прийдімо до стіп Богородиці процесійно!». У духовному слові до прочан владика Михайло наголосив: «Сьогодні ми молимося тут, у стіп Богородиці, за зцілення наших ран, перемогу та справедливий мир, за наше майбутнє».

Під час церемонії закриття паломництва військовий капелан о. Ростислав Височан подякував усім організаторам за щорічне запрошення представників України до участі в цьому заході: «Наша присутність на цьому паломництві протягом останніх 3 років надзвичайно важлива для нас. Дякуємо за молитви, підтримку, дружбу, братерство та відчуття солідарності, яке ми тут переживаємо. Віримо, що наша спільна молитва за Україну та мир у світі подарує нам довгоочікувану перемогу».

Цього року, як і два попередні, під час паломництва в Марійському містечку Люрд особливу увагу приділяли Україні та її представникам. Зокрема, прапороносну ходу під час урочистого відкриття паломництва очолили українські військовослужбовці з жовто-блакитним стягом. Також усі учасники прощі виявляли велику повагу до представників з України та висловлювали вдячність за стійкість у боротьбі за свободу та відстоювання правди.

Джерело: УГКЦ

Поділитись
Категорія