Створено молитовний додаток PRAY4UA

Створено молитовний додаток PRAY4UA

Тра 28, 2024

22 травня міжконфесійна ініціатива «Християни для України» презентувала новий мобільний додаток «Pray4UA», призначений для щоденних молитов за Україну. У критичний час, коли Україні необхідне Боже диво, ми віримо, що молитва може стати тим потужним засобом, який приведе до змін.

Додаток створено, щоб надати людям простий і зручний інструмент для молитви за Україну, об'єднуючи воїнів, владні еліти, чоловіків, жінок, батьків і дітей, воцерковлених і невоцерковлених в одному молитовному пориві.


«Pray4UA» вже доступний для власників Android та iOS. Він пропонує користувачам щоденну підбірку молитов і список актуальних молитовних потреб на кожен день. Нагадування в додатку допоможуть не забувати про важливість повсякденної молитви, яка в сучасних умовах надзвичайно актуальна.


Кожного ранку о 9:00 додаток пропонує вшанувати пам'ять загиблих воїнів та всіх, хто страждає від російської агресії. Користувачі «Pray4UA» можуть приєднатися до хвилини молитви разом з іншими українцями, звертаючись до Бога з проханням про справедливий мир та зцілення нашої країни.


Додаток містить колекцію молитовних збірок з біблійними цитатами на різні теми. Ці збірки допоможуть молитися структурно, слідуючи тижневим планам, та охоплювати всі важливі аспекти суспільного життя в молитві за зміни в Україні, згідно з Божою волею.


Ключові функції «Pray4UA»:


Щоденна підбірка молитов та молитовних потреб

Хвилина мовчання о 9:00 для вшанування пам'яті загиблих та постраждалих

Молитовні збірки з тематичними біблійними цитатами

Можливість приєднатися до хвилини молитви разом з іншими користувачами

 

Міжконфесійна ініціатива «Християни для України» спрямована на підтримку християнських цінностей та об'єднання віруючих людей заради відновлення України. В рамках цієї ініціативи ми створюємо та поширюємо молитовники й інші матеріали, які допомагають людям звертатися до Бога відповідно до Його волі. Приєднуйтеся до нас у молитві за Україну, завантаживши додаток «Pray4UA». Додаток допоможе посилити молитви нашого народу за мир і перемогу України!


Джерело:  Християни для України

Поділитись
Категорія