Візит кардинала Краєвського в Україну: чергова «швидка» від Папи

Візит кардинала Краєвського в Україну: чергова «швидка» від Папи

Чер 25, 2024

Під час восьмого від початку повномасштабного російського вторгнення візиту в Україну Префект Дикастерії служіння милосердя привезе черговий реанімобіль, медикаменти, а також інавгурує реабілітаційний осередок, споруджений за підтримки Папи Франциска.

Папа Франциск передає третю карету швидкої допомоги для української лікарні. Як і дві попередні, її особисто доставить кардинал Конрад Краєвський, Папський розподілювач милостині, який вже восьмий раз після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну відвідує країну, що страждає від збройної агресії. Карета швидкої допомоги, оснащена як реанімобіль, призначена для Зборівської районної центральної лікарні на Тернопільщині. Разом транспортним засобом Апостольський елемозинарій привезе велику кількість ліків, які пожертвували ватиканська аптека та аптека університетської лікарні ім. Аґостіно Джемеллі.

Під час цієї поїздки в Україну Префект Дикстерії служіння милосердя також від імені Святішого Отця урочисто відкриє реабілітаційний центр святого Івана Павла ІІ у Вінниці, що в Кам'янець-Подільській римо-католицькій дієцезії. У ньому проходитимуть комплексну фізичну та психологічну реабілітацію люди, які зазнали воєнних травм. Спорудження осередку, як і ряд інших схожих ініціатив, реалізованих за бажанням Папи Франциска, було профінансовано завдяки внескові кількох папських фундації, таких як «Допомога Церкві в потребі» та «Papal Foundation».

«Ці осередки, як навчає Папа Франциск, відкриті для "ВСІХ", без жодної різниці з огляду на віровизнання чи національність, нікого не виключаючи. Опіка буде запропонована не лише тим, хто отримав бойові поранення, але також їхнім близьким, дружинам і дітям, щоб підтримати українські родини в цей трагічний час», – читаємо в пресрелізі Апостольської елемозінерії, в якому зазначається, що «Центр святого Івана Павла ІІ», який буде відкрито за участю кардинала Краєвського, а також передача машини швидкої допомоги і медикаментів є «жестами милосердя, якими Папа Франциск нагадує нам, що віра не є безтілесною, але бере на себе відповідальність за складні ситуації і за найбідніших і найвразливіших братів і сестер, наслідуючи доброго самарянина, який подбав про чоловіка, який став жертвою нападу й був залишений стікати кров'ю на узбіччі».

Джерело: vatican news

Поділитись
Категорія