07 Чер 2024
Слово дня

Бути християнином - значить знати що ти є любленим

0:00
/


До Євреїв послання святого апостола Павла читáння.

Євр. 306 зач.; 2, 11–18.


11. Браття, той, що освячує, і ті, що освячуються, всі від одного. Тому він не соромиться називати їх братами, коли каже:
12.  Я звіщу ім'я твоє моїм братам,
хвалитиму тебе серед громади.
13.  І ще:
Буду надіятись на нього.
Та:
Ось я і діти, що Бог мені дав.
14. А що діти були учасниками тіла й крови, і він також взяв участь у тому, щоб смертю знищити того, хто мав владу смерти, тобто диявола, 15. і визволити тих, яких страх смерти все життя тримав у рабстві. 16.  Аджеж не від ангелів прийняв він на себе, а від потомства Авраама. 17. Тому він мусів бути в усьому подібний до братів, щоб стати милосердним та вірним первосвящеником у справах Божих на спокутування гріхів народу. 18. Тому, отже, що він страждав і сам був випробуваний, він може помогти тим, що проходять через пробу.

Від Йоана святого Євангелія читáння.

Йо. 9 зач. 3, 13-17.


13. Сказав Господь: Ніхто не зійшов на небо, крім того, хто зійшов з неба: Син чоловічий. 14. І як Мойсей підняв змія в пустині, так Син чоловічий має бути піднесений, 15. щоб кожен, хто вірує у нього жив життям вічним.
16. Бог бо так полюбив світ, що дав Сина свого єдинородного, щоб кожен, хто вірує в нього, не загинув, але жив життям вічним. 17. Бо Бог не послав у світ Сина, щоб світ засудити, але щоб ним спасти світ.

Бути християнином - значить знати що ти є любленим


Багато з нас бачили той образ Ісуса, який вказує на своє серце або тримає його в руках. Про що хоче говорити цей образ?

Якщо згадаємо собі часи, коли ми були закохані, то в листах або в смс, коли клали символ серця, він завжди говорив про невимовну любов до тієї особи. Але у випадку з Христом є все набагато глибше.

Ми, коли любимо, то ми це робимо через почуття та емоції. Бог у свою чергу проявляє свою любов через конкретні речі, і Його любов до нас не є просто лише почуттям, але є чимось, що ми можемо доторкнутися руками. І це серце вказує на всю любов, яку Христос має до нас і яку ми можемо відчути через Євхаристію. І це важливо, оскільки ми часто думаємо, що бути християнином - це знати певну доктрину. Але те, що змінює життя, - це знати, що я є любленим.

о. Ігор Секмар
Поділитись
Категорія