28 Тра 2024
Слово дня

Бути виконавцем волі Отця

0:00
/

До Римлян послання святого апостола Павла читáння.

Рим. 86 зач.; 4, 4-12.

4. Браття, тому, хто виконує яку роботу, зарібок рахується не як ласка, але як щось належне; 5. тому ж, хто не виконує, але вірує в того, який оправдує нечестивого, віра його рахується за оправдання. 6. Як і Давид проголошує щасливим чоловіка, якому Бог зараховує оправдання без діл: 7. Блаженні ті, яким відпущені беззаконня і яким гріхи прикриті. 8. Щаслива людина, якій Господь гріха не порахує. 9. Хіба блаженство лише для обрізаних, хіба також і не для необрізаних? Бо ми говоримо: віра була зарахована Авраамові як оправдання. 10. Як же зарахована? Як він уже був обрізаний чи як ще необрізаний? Не як він був обрізаний, але як необрізаний. 11. І він прийняв знак обрізання, печать оправдання, через віру, яку мав, бувши необрізаним, щоб бути батьком усіх тих, які вірять, не будучи обрізаними, щоб оправдання було їм теж зараховане 12. і щоб він був батьком обрізання не лиш обрізаних, але й тих, що ходять слідами віри, яку ще перед обрізанням мав батько наш Авраам.

Від Матея святого Євангелія читáння.

Мт. 22 зач. 7, 15-21.

15. Сказав Господь: Стережіться лжепророків, що приходять до вас в овечій одежі, а всередині – хижі вовки. 16. Ви пізнаєте їх по їхніх плодах; хіба збирають виноград з тернини або з будяків – смокви? 17. Так кожне добре дерево родить гарні плоди, а лихе дерево – плоди погані. 18. Не може добре дерево приносити плодів поганих, ані лихе дерево – плодів добрих. 19. Всяке дерево, що не родить доброго плоду, рубають і в вогонь кидають. 20. По їхніх плодах, отже, пізнаєте їх. 21. Не кожний, хто до мене каже: Господи, Господи!, ввійде в царство небесне, але той, хто чинить волю Отця мого, що на небі.

«Бути виконавцем волі Отця»

Як я сьогодні можу відповісти на це слово Боже? Як виконувати Божу волю у своєму житті? Це найперше пізнати самого себе у Слові, яке стало плоттю - Ісусі, який є дорогою, правдою та життям. Це віддатися у руки Божі через довіру до Його слова. Навіть у цих реаліях, яких ми живемо маємо виконувати волю Божу. Бо воля Отця, щоб людина була щаслива і жила згідно Його Закону Любові. Тому, лише тоді коли будемо любити зможемо увійти у Царство Боже

о. Андрій Лендєл


Поділитись
Категорія