19 Чер 2024
Слово дня

Справжнє чудо - це внутрішня переміна

0:00
/

До Римлян послання святого апостола Павла читáння.


Рим. 117 зач.; 15, 7-16.
7. Браття, будьте приязні один до одного, як і Христос був до вас на Божу славу. 8. Кажу бо, що Христос став слугою обрізання ради Божої правди, щоб здійснити обітниці; що були дані отцям, 9. а погани щоб прославили Бога за його милосердя, як написано:
Тож прославлятиму тебе серед народів, співатиму імені твоєму. 10. І знову каже: возрадуйтеся, погани, з його народом. 11. І знову:
Хваліте Господа всі народи.Нехай його возхваляють усі люди.12. І ще каже Ісая:
Буде паросток Єссея, що встане панувати над народами.На нього будуть надіятись народи.
13. Нехай же Бог надії сповнить вас усякою радістю та миром у вірі, щоб ви вельми збагатилися в надії, силою Духа Святого.
14. Та й я сам, мої брати, переконаний щодо вас, що й ви повні доброти, наповнені усяким знанням, і можете один одного напоумляти. 15. Коли я декуди написав вам трохи сміливіше, то зробив це, щоб вам пригадати, завдяки благодаті, яка дана мені Богом на те, 16. щоб я був служителем Христа Ісуса між поганами і виконував святу службу Божого євангелія, щоб жертва поган була милою і освяченою у Святім Дусі.

Від Матея святого Євангелія читáння.


Мт. 48 зач. 12, 38-45.
38. В той час, приступивши до Ісуса, деякі з книжників та фарисеїв озвались до нього:
– Учителю, ми хочемо побачити знак від тебе.
39. Він у відповідь сказав їм:
– Лукаве кодло і перелюбне вимагає знаку, та знаку не буде йому дано, як тільки знак пророка Йони. 40. Як Йона був у нутрі кита три дні й три ночі, так буде Син чоловічий у лоні землі три дні й три ночі. 41. Люди ніневійські стануть на суді з цим родом і його засудять, бо вони покаялися на проповідь Йони, а тут – більше ніж Йона. 42. Цариця півдня стане на суді з цим родом і його засудить, бо вона прибула з кінця світу, щоб побачити мудрість Соломона, а тут – більше від Соломона.
43. Коли нечистий дух вийде а чоловіка, блукає по місцях безводних, шукаючи спочинку, та не находить. 44. Тоді каже: вернусь у дім свій, звідки я вийшов. Приходить і находить його порожнім, виметеним та прибраним. 45. Тоді він іде, бере з собою сім інших духів, гірших від себе, і вони входять і оселюються там, і останнє того чоловіка буде гірше, ніж перше. Так буде і з цим лукавим родом.

Справжні Чудо - це внутрішня переміна

Сьогодні Ісус наголошує на важливості внутрішньої переміни і щирої віри, а не лише зовнішніх знаків і чудес. Він застерігає нас від пустого пошуку знамень, закликаючи натомість до глибокого духовного оновлення. У сучасному світі, сповненому інформаційного шуму і поверхневих вражень, ми повинні прагнути до справжньої зміни серця і життя, щоб стати правдивими свідками Божої любові.

О. Віталій Мазур

Поділитись
Категорія