22 Чер 2024
Слово дня

Заклик до нового життя: історія матвія та безмежної Божої Любові

0:00
/

До Римлян послання святого апостола Павла читáння.


Рим. 97 зач.; 8, 14-21.
14. Браття, ті, яких водить Дух Божий – сини Божі. 15. Бо ви не прийняли духа рабства, щоб знову попасти в страх, але прийняли дух усиновлення, яким кличемо: Авва – Отче. 16. Цей самий Дух свідчить разом із нашим духом, що ми діти Божі; 17. а коли діти, то й наслідники Божі – співнаслідники Христа, якщо ми страждаємо разом із ним, щоб разом з ним прославитися.
18. Гадаю бо, що страждання нинішнього часу негідні майбутньої слави, яка має нам явитися. 19. Бо сотворіння чекає нетерпляче виявлення синів Божих. 20. Сотворіння було підбите тлінню не добровільно, а тим, хто його підбив, у надії, 21. що й саме сотворіння визволиться від рабства зітління, на волю слави дітей Божих.

Від Матея святого Євангелія читáння.


Мт. 30 зач. 9, 9-13.
9. В той час, ідучи звідтіля, Ісус побачив мимохідь чоловіка, на ім'я Матей, що сидів на митниці, і сказав до нього:
– Іди за мною!
Той устав і пішов слідом за ним. 10. Коли Ісус був при столі в його домі, прийшло багато митарів і грішників, і посідали з ним і з його учнями. 11. Побачивши це, фарисеї почали говорити його учням:
– Чого ваш учитель їсть з митарями та грішниками?
12. Почувши те, Ісус озвався:
– Здорові не потребують лікаря, лише хворі. 13. Ідіть, отже, і навчіться, що значить: я милосердя хочу, а не жертву. Бо я прийшов кликати не праведних, а грішних.

Ісус кличе Матвія, митника, стати Його учнем, незважаючи на його минуле.

Сьогодні ця подія нагадує нам, що ми всі гідні Божої любові і можемо почати нове життя, не зважаючи, яким воно було до зустрічі з Ісусом.
Боже любов доступна всім і наше завдання - нести цю любов тим, хто її ще не зрозумів!

о. Віталій Мазур


Поділитись
Категорія