15 Чер 2024
Слово дня

Зцілення і оздоровлення

0:00
/

До Римлян послання святого апостола Павла читáння.


Рим. 92 зач.; 6, 11-17.
11. Браття, вважайте себе мертвими для гріха, а живими для Бога в Христі Ісусі.
12. Нехай, отже, не панує гріх у смертнім вашім тілі, щоб вам коритися його пожадливостям, 13. і не видавайте членів ваших гріхові як зброю неправедности, але воздайте себе Богові, як ожилих із мертвих, і члени ваші як зброю праведности. 14. Бо гріх не буде більш над вами панувати, тому що ви не під законом, а під ласкою. 15. Що ж, чи будемо грішити, бо ми не під законом, але під ласкою? О ні! 16. Хіба не знаєте, що ви слуги того, кому себе віддаєте як слуг на послух, кого слухаєтеся: чи то гріха – на смерть, чи то послуху – на праведність? 17. Та дяка Богові, що ви, бувши колись слугами гріха, з усього серця послухалися тієї науки, якої вас навчили.

Від Матея святого Євангелія читáння.

Мт. 26 зач. 8, 14-23.
14. В той час, коли прийшов Ісус до Петра в хату, побачив його тещу, що лежала в гарячці. 15. Він доторкнувсь до її руки, і гарячка її покинула, і вона встала, і услуговувала йому.16. І як настав вечір, принесли до нього багато біснуватих, і він словом вигнав духів і зцілив усіх недужих, 17. щоб збулося сказане пророком Ісаєю: він узяв наші недуги й поніс наші хвороби.
18. Побачивши силу народу навколо себе, Ісус велів відплисти на другий бік. 19. І приступив один книжник та сказав до нього:
– Учителю, куди б ти не пішов, я піду за тобою.
20. Ісус каже до нього:
– Лисиці мають нори і птиці небесні – гнізда, а Син чоловічий не має де голови прихилити.
21. Другий з учнів сказав до нього:
– Господи, дозволь мені піти спершу поховати мого батька.
22. Ісус сказав до нього:
Іди за мною і зостав мертвим ховати своїх мертвих.
23. Як він увійшов до човна, слідом за ним увійшли його учні.

Зцілення і оздоровлення

Як часто я потребую зцілення, чи то фізичного чи то духовного? Фізично може і не завжди, але духовно кожного дня: через упадки, через гріх, через егоїзм і т.д. Важливо справді мати добрі  духовні вітаміни для підтримання духовного здоров’я. Цими ліками для зцілення і оздоровлення є Євхаристія, особиста молитва та діла милосердя. І дуже важливо не переривати курс прийому духовних вітамінів, для постійного підтримання здоров’я душі.

о. Віктор Чубірка

Поділитись
Категорія