[audio]https://mgce.uz.ua/images/summernote/blog/Субота 3 по ЗСД__7y.mp3[/audio]
Сьогоднішнє слово хоче говорити нам про нашу невпевненість, яка походить з того, на що я спираюсь у своєму житті. Тому що є речі, на які, спираючись, я завжди буду відчувати себе не до кінця насиченим. Це стосується тих базових потреб, які присутні з нами від нашого народження: бути ситим, не мати спраги, бути одітим. І якщо то в моєму серці панує егоїзм і страх бути залишеним, то ці потреби можуть масштабуватися і закривати очі на те, що мені потрібно насправді, щоб проживати своє життя в спокої і довір’ї.
І Христос цим словом хоче давати нове життя. Життя, яке не має того страху бути залишеним. Нове сьогодні, в якому я довіряю Божому провидінню у моєму житті. Це не означає, що зникнуть проблеми, що все завжди буде добре, що кожного дня буду мати що їсти і пити. Але те, що Бог є той люблячий отець, який не залишає своїх синів і дочок. І те, що стається кожного дня, є тим, через що Отець кожного з нас веде до неба.
о.Ігор Секмар